Kargo & Teslimat Bilgileri

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir ?

Nayino Takı, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler. Stoklarımızda bulunan ürünler Saat 15.00’dan kişiye özel ürünler 10.00'dan önce sipariş verilirse aynı gün kargoya verilmektedir.Aksi durumlarda sipariş teslim süresi 3 iş günüdür. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir. Stok sayımı, özel günler ve kampanya dönemlerinde oluşan yoğunluklar nedeniyle siparişlerin kargoya teslim edilmesinde gecikmeler yaşanabilir. Belirtmek isteriz ki, Nayino Takı’nın ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin Kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. Nayino Takı'nın, ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı Nayino Takı sorumlu tutulamaz ancak Nayino Takı bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Kargo Ücretli Mi ?

Nayino Takı’da Türkiye içi kargo ücretsizdir.

Siparişler Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilir ?

Siparişleriniz Yurt İçi kargo ile gönderilmektedir.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim ?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ve sms ile bilgi mesajı gönderilmektedir. Sitemizin sipariş takibi bölümünden ya da buradan sipariş numaranızı girerek kargonuzu takip edebilirsiniz.

Yurtdışından Sipariş Alıyor Musunuz ?

Evet yurt dışı gönderimlerimiz vardır fakat kargo ücreti bölgeye göre değişmektedir.

Acil Siparişlerde Ne Yapmam Gerekiyor?

Sipariş ekibimizle irtibata geçmeniz ve acil özel durumlarda gereken özen gösterilecektir.

Kargo Firması Beni Adresimde Bulamazsa Ne Yapmam Gerekiyor ?

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Siparişim Hala Ulaşmadı Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize ve telefon numaranıza gönderilir. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, [email protected] e-posta adresine durumu belirterek destek isteyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR